W budynkach mieszkalnych

W budynkach mieszkalnych Umieszczanie reklam w budynkach mieszkalnych to już niemal standard, należy jednak mieć na uwadze to, iż nie każdą reklamę można umieścić w takim miejscu. Klatki schodowe od dawna zalewane są falą reklam, większość z nich leży na skrzynkach pocztowych czy też naszych wycieraczkach, jednak bardziej zaradni potrafią przykleić taką reklamę również na tablicach ogłoszeń. Nie da się ukryć, iż takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się przy lokalnych biznesach, bowiem rozpowszechnianie reklam na szeroką skalę nie jest zbyt popularne i mogłoby spotkać się z negatywną opinią ze strony mieszkańców i spółdzielni mieszkaniowych. Niemniej jednak na tablicach ogłoszeń bardzo często pojawiają się różnego rodzaju ogłoszenia, reklamujące na przykład lokalne akademie nauki jazdy, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć dla siebie odpowiedniego instruktora. Pojawiają się tu też reklamy firm budowlanych, lokalnych producentów i monterów okien czy też drzwi antywłamaniowych. Jeśli zatem mamy małą, lokalną firmę z pewnością możemy pomyśleć o tego rodzaju promocji.

Tagi: , , , , ,

Drzwi obrotowe

Drzwi obrotowe Każda powierzchnia nadaje się do tego, by umieścić na niej reklamę, warto zatem wykorzystywać niebanalne rozwiązania. Takim dość rzadko spotykanym pomysłem może być na przykład wykorzystanie drzwi obrotowych jako powierzchni reklamowej. Z pozoru ów pomysł może nie uchodzić za rewelacyjny, jednak tak naprawdę nie da się ukryć, że jest to bardzo korzystne rozwiązanie, przede wszystkim dlatego, iż chcąc nie chcąc będziemy musieli zwrócić uwagę na tą reklamę, usiłując przejść przez obrotowe drzwi. Poza tym należy również pamiętać o tym, że większość osób zwraca uwagę na nietypowe rozwiązania, a używanie drzwi obrotowych jako powierzchni reklamowej z pewnością można za takie uznać. Niemniej jednak powinniśmy mieć na uwadze fakt, iż w naszym kraju drzwi obrotowe nie są zbyt popularne, dlatego też możemy mieć problem ze znalezieniem takiego miejsca na naszą reklamę, zwłaszcza, jeśli nie mieszkamy w dużym mieście. Jeśli jednak uda nam się pozyskać taką powierzchnię reklamową, z pewnością będziemy zadowoleni z tego wyboru.

Tagi: , , , , , ,

Billboardy

Billboardy Umieszczanie reklam na dużych billboardach jest jedną z najpopularniejszych form reklamowania różnego rodzaju produktów. Dużą zaletą takich miejsc jest ich ogólnodostępność, kiedy bowiem przez dłuższy czas jedziemy prostą, monotonną krajową drogą i nagle naszym oczom ukaże się kolorowy billboard z pewnością zwrócimy na niego naszą uwagę. Poza tym warto pamiętać również tym, iż wiele takich billboardów mieści się wprost naprzeciwko naszych okien, z tego też względu kiedy tylko sprawdzamy, jaka jest pogoda na zewnątrz nasze oczy chcąc nie chcąc kierują się na tego rodzaju reklamy. Również jadąc przez miasto w porannym korku naszym oczom nie umkną kolorowe plakaty, a wielu z nas mogłoby bez problemu podać marki firm, których reklamy widniały po drodze, zwłaszcza gdy jeździ się tą samą trasą regularnie i ciągle patrzy się na te same reklamy. Czy rzeczywiście takie reklamowanie produktów daje pożądany efekt? Cóż wydaje mi się, iż jest to całkiem prawdopodobne, bowiem kiedy już napatrzymy się na reklamę kolejnego serialu w końcu z ciekawości włączymy telewizor, by sprawdzić, czy oglądanie jest rzeczywiście wart zachodu.

Tagi: , , , ,

Przekaz reklamowy

Przekaz reklamowy Każdej młodej osobie zależy by mieć reklamowane modne rzeczy. Młodzi ludzie są bardzo ambitni i też szybko podatni na głosy z zewnątrz namawiające do podniesienia swojej wartości moralnej. Reklamowane idee i sposoby zapatrywania na wiele czynników życia młodzi ludzi wręcz spijają ust reklamodawców i prezenterów. Co sprawia że reklamy skierowane do najmłodszych są przepełnione zadziwiającą właściwości przyciągania? Małe dzieci nie analizują treści reklam tylko poddają się po jej wpływ. Dorosły dojrzały człowiek niekiedy tylko z pozoru taki może w rzeczywistości być jak takie dziecko które daje się szybko urobić na modłę reklamowanej rzeczy. Pomysłowość i kunszt z jaka reżyserzy przygotowują spoty i artykuły reklamowe przyciągają nie tylko nasza uwagę ale nas samych a w szczególności nasze portfele. I mimo to ze nasze racjonalne i logiczne myślenie podpowiada ze nie jesteśmy gotowi do podejmowania takiej decyzji lub jak kto woli do zakupu, Idziemy jak zahipnotyzowani. Tak reklama jest swego rodzaju hipnozą na jaką wystawiamy nasze pociechy i nas samych.

Tagi: , , , ,